O značce STR

Prostě pohoda :-)

Kola STR totiž nejlépe vystihuje právě tento slogan, kterým se značka prezentuje. Prostě pohoda… Kola, která prodáváme, jsou totiž určena především pro pohodovou cyklistiku. Sportovní vyjížďky nebo příjemné výlety s přáteli. Svižnou jízdu pro lepší kondici anebo lehké šlapání do pedálů při víkendové cestě s rodinou. Je jedno kam a s kým jedete, hlavně když se budete cítit dobře a vaše vyjížďka vás bude bavit.

Nabízíme modely těm, kteří hledají ekonomická, avšak kvalitní kola. S cenou v rozmezí od 7 do 12 tisíc oslovujeme ty, kteří mají rádi jízdu na kole, ale nechtějí nebo nemohou do tohoto sportu investovat mnohatisícové částky.

Kola STR přináší skvělá kompromisní řešení, která šetří pouze tam, kde to zákazníka neomezí. Jsou postavena na kvalitních rámech, vyvíjených společností SUPERIOR, s vynikající pevností a dobrou váhou, vybavena komonenty SHIMANO, které zajišťují výbornou ovladatelnost, pohodlí a bezpečnost.
Třešničkou na dortu naší kolekce je pak design, který v letošním roce postoupil o notný kus kupředu. Všechny modely mají v designu STR zhotoveny jak přední vidlice, tak sedla. Kola STR jsou tedy nejen skvělou kobinací ceny a výkonu, ale jsou také krásná. A to je rozhodně důvod, proč si je oblíbit :-)